Screen Replacement for LTN133AT09-R02 1280X800 30 pins 60Hz 13.3" LCD Laptop LED Display Digitizer Panel
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
  • Compatible with LTN133AT09-R02 LCD LED Screen Display Digitizer Replacement.
  • Screen Size: 13.3 inch;Resolution:1280X800; Backlight: LED; Warranty period: 3 months.