Screen Replacement for N133BGE-E61 1366X768 HD 30 pins 60Hz 13.3" LCD Laptop LED Display Digitizer Panel
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category
  • Compatible with N133BGE-E61 LCD LED Screen Display Digitizer Replacement.
  • Screen Size: 13.3 inch;Resolution:1366X768 HD; Backlight: LED; Warranty period: 3 months.