TRUSCO ACB-102005 5-Sided Acrylic Display Box, Rectangle, Height 3.9 x Width 7.9 x Height 2.0 inches (100 x 200 x 50 mm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Depth: 7.9 inches (200 mm), Thickness: 0.1 inches (3 mm)
  • Width: 3.9 inches (100 mm), acrylic resin
  • Height: 2.0 inches (50 mm); Color: Clear